• Oznam pre zákonných zástupcov

• V školskom roku 2022/2023 majú žiaci – stravníci nárok na dotáciu na stravu, a to:

1. Deti, ktoré dovŕšili 15 rokov ( Deti budú po dovŕšení 15 rokov preradené na dotáciu; rodičia nemusia vypisovať čestné vyhlásenie; vedúca ŠJ ich bude postupne informovať telefonicky)

2. Deti v hmotnej núdzi ( Rodičia, ktorí poberajú dávku v hmotnej núdzi; túto skutočnosť musia oznámiť telefonicky vedúcej ŠJ do 15.07.2022)

3. Deti, ktorých rodičia nepoberajú daňový bonus (Rodičia musia vyplniť čestné vyhlásenie. Na tlačivo treba napísať do ľavého horného rohu meno dieťaťa, adresu trvalého bydliska a rodné číslo. Vypísané tlačivo treba priniesť na obecný úrad pani Súkeníkovej do 08.08.2022)

Čestné vyhlásenie nájdete v prílohe.

• Letné prázdniny

• Všetkým zamestnancom a žiakom našej školy prajeme príjemné prežitie letných prázdnin a dovoleniek, pevné zdravie, veľa teplých slnečných lúčov a  pohodových dní.